O sklepie

            Sklep powstał z myślą o osobach z pasją tworzenia. Umożliwia im to technika decoupage. Dostępne w naszym sklepie serwetki o dużym bogactwie wzorów oraz przedmioty do zdobienia tj. akryl (plastik), styropian, drewno, pudełka z tektury, świece jak i akcesoria do techniki decoupage, pozwolą stworzyć rzeczy upiększające wnętrze Twojego domu lub oryginalny prezent.
Dla osób lubiących starocie, dział „pchli targ” oferuje interesujące przedmioty z duszą, które można przeobrazić w wyszukane dzieła.
Artekago to sztuka tworzenia dla Ciebie. Zapraszamy.         

            Nasz sklep, to podróż przez bogatą ofertę serwetek papierowych oraz chusteczek z różnymi wzorami. Znajdziecie Państwo wśród nich motywy roślinne, zwierzęce, krajobrazów, ornamentów i różnych innych okazji. Oferujemy bogaty wybór przedmiotów drewnianych, skrzynek, kufrów, tac, przyborów biurowych i codziennego użytku. Ciekawym działem jest oferta pudełek z tektury w różnych kształtach i wielkościach. Bardzo dobrze nadają się do zdobienia techniką decoupage.

         Słowo decoupage pochodzi z XX wieku i wywodzi się z języka francuskiego z czasownika decouper, który znaczy „wycinać”. Ideą techniki decoupage jest ozdobienie przedmiotu w taki sposób, aby wyglądał jakby był pomalowany ręcznie. Do tego celu używa się przedmiotów do ozdabiania dostępnych w naszym sklepie np. pudełek, tac, skrzynek, przedmiotów akrylowych, styropianowych, świec, jajek itd., serwetek papierowych, kleju do decoupage i lakieru.

             Nasza firma mieści się w Krakowie, mieście, które dodatkowo w szczególny sposób nastraja do tworzenia niezwykłych kompozycji. Zapraszamy do Krakowa i do zapoznania się z asortymentem sklepu artekago.pl

© 2011 All Rights Reserved Artekago
Sklep internetowy Shoper.pl